Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-08, 10:35   #4097
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Ja w te upały umieram wczoraj wróciłam z konferencji, przeżyłam w miarę bezboleśnie referat przed dość wymagającym gronem profesorów Dzisiaj wreszcie odespałam kilka ostatnich dni i chyba za chwilę zabiorę się za farbowanie odrostów bo już nimi straszę


Tak w ogóle to jestem zła, bo znaleźliśmy mieszkanie, które chcielibyśmy kupić a od samego początku piętrzą się problemy, a to właścicielka kombinuje i nie chce podpisywać umowy przedwstępnej, a to ktoś od kogo ona chce kupić mieszkanie (transakcja ma być w pewnym sensie wiązana - ona nam sprzeda jak sama dla siebie kupi coś mniejszego) robi problemy i nie zaczeka aż my dostaniemy kredyt i chce kasę w ciągu 14 dni... co za ludzie... tym sposobem moje ostatnie wielkie marzenie oddala się coraz bardziej, musimy szukać czegoś innego, tylko ja się tak napaliłam na to mieszkanko, że inne oglądam już tylko przez jego pryzmat i nie wypadają już tak fajnie
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując