Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-10, 07:22   #1025
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
mi też
chyba jestem jakaś inna bo nie mam na stanie żadnych perfum ani pachnideł do ciała...od bardzo, bardzo długiego czasu
ale jakby znalazło się coś organicznego co by mnie nie dusiło to byłoby
masz jakieś konkretne typy? polujesz na coś?
np
http://uk.lizearle.com/fragrance/liz...sence-no1.html
Mnie marzą się te: A Perfume Organic Może kiedyś...

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Kiedyś zakupiłam sobie pełnowymiarowy podkład mineralny Bare Minerals i mimo, że moja cera nie należy do specjalnie wrażliwych, zareagowała bardzo niefajnie na składnik pt: Bismuth Oxychloride tam zawarty. Niestety nie tylko ja miałam takie reakcje, bo czytałam o tym w sieci (zaczerwienienie buzi, świąd) i sprzedawca przyjął ode mnie zwrot. Ten składnik ponoć może silnie alergizować, jak się okazuje nawet takich nosorożców skórnych jak ja. Od tej pory badam skład minerałków, bo wiem, że nawet one nie są bezpieczne. A Bismuth Oxychloride unikam jak ognia.

Wspomniałaś o Bare Minerals i mi się przypomniało.[COLOR=Silver]
Dziekuję, że o tym wspomniałaś. Nigdy jeszcze nie miałam minerałków tej firmy, a mam bardzo wrażliwą skórę. Filtr zapowiada się ciekawie, w Sephora są też dosyć spore obniżki zestawu startowego i nawet dla samych pędzli się opłaca . Ale póki co chciałabym pieniążki przeznaczyć na herbatki i peeling Pukka.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ciesz się, że w listopadzie, bo ani się obejrzysz i już będziesz miała okazję... ja mam urodziny w środku wakacji - to jest dopiero przechlapane Bo co można sobie zażyczyć, kiedy jest się na zadupiu wszechświata??? Bransoletkę z muszelek??? Najlepsze, co mnie dotąd spotkało z tej okazji, to ogromny bursztyn, który syn mi znalazł nad morzem
No tak, ale do listopada taaaak daleko. A ja mam tak pilne zachciewajki
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora