Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 2008
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-10, 07:37   #2494
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

artykuł przeczytałam - moje zdanie jest takie że jak zawsze facet za mało sie angażuje w wychowanie dziecka, ale tez duża wina w tym wszystkim matki która narzuca na siebie zbyt wiele i żyje w przekonaniu że matka i dziecko to jednosć - większość magazynów jest skierowanych i pisanych dla matek a gdzie w tym wszystkim ojciec?
ja sama wpadłam w taką pętlę - teraz zastanawiam sie nad tym jak bedzie wyglądało moje życie - moje!!!!
i sama musze w sobie wypracowac takie pozytywne myślenie że jak nie poświece dzieciom pełnych 24 godzin, tylko z tego czasu wyrwe te 2 h dla siebie to dzieci na tym nie ucierpią
ale potrzebuje czasu - teraz wszystko jest na mojej głowie bo TŻ pracuje.

Funieczka - Wszystkiego najlepszego na NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!!!!

Sonia - jak jest na Krecie? jak na takie wakacje wybrać sie z dzieckiem? interesuje mnie pakowanie i jak wyglada sama podróz- ile trwa?

Gothika - udanego wypoczynku
gdzie dokładnie jedziecie?

Ona - pogody nie zazdroszczę jak my byliśmy w czerwcu nad morzem to fakt woda była zimna okropnie ale pogoda super wqiec ja nie zraziłam sie do wypoczynku nad bałtykiem


a co u nas - w niedziele zrobilismy grilla u moich rodziców - okazja - Urodziny Huberta i Kuby, była super zabawa - od 4 do 22
chłopaki byli potwornie zmęczeni
dostali nowe samochody, ciągniki (Kuba jest fanem "tach tach"), kredki, kolorowanki, słodycze itp....
Kuba coraz wiecej mówi, nadal budzi sie w nocy co mnie okropnie psychicznie wykańcza (dzisiaj miałam iść na 6 na basen ale nie wstałam- wolałam sobie pospać do 7 (bo o tej godzinie juz Kuba do mnie przyszedł)
po południu pojedziemy na basen a dzieciakami.....
Hubert jeszcze śpi - jak wstanie idziemy na plac zabaw....

Asia - centrum?
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując