Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-10, 12:37   #1053
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Witajcie!

Cały czas nadrabiam czytanie wątków i nie jestem jeszcze na bieżąco, ale powoli się zbliżam
Hej, Klolciu! Ostatnio się zastanawiałam, gdzie się podziewasz. Fajnie, że do nas wróciłaś.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzis wlasnie uzylam specjalnie dla Ciebie zapach wanilii mocny troche jakies ziolo czuc moze to szalwia Dla osob, ktore nie lubia mocnych zapachow nie polecam.
O, dziękuję! Zapachem się nie martwię, bo i tak nie wzięłabym wanilii - jednak nie pasują mi słodkie aromaty pod pachami. Za to ciekawa jestem działania.

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
zmieniłam zamówienie na Kalinie, już lubię ich obsługę sklepu
Ja łączyłam zamówienia i też nie było problemu. Błyskawiczna odpowiedź.

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Moje zapasy jakoś nie chcą się kończyć
A co do bzików to właśnie sobie zdałam sprawę, że mam obecnie otwartych 6 balsamów do ciała

Chciałam się też pochwalić, że znowu ścięłam sobie włosy na całkiem krótko i od tej pory o nie bardzo dbam. Liczę, że jak trochę urosną to będą lśniące i grube
No to nieźle. Ja jednego balsamu nie potrafię skończyć, co dopiero 6.

To zaszalałaś z włosami. Na lato fajnie, nie grzeją Cię.

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
zrobiłam dziś teścik maski drożdżowej i jest na prawdę fajna - trzymałam godzinkę na głowie, włosy po niej pachną obłędnie, słodkim ciastkiem i mlekiem
niestety nie poradziła sobie z suchymi dość mocno ostatnio końcówkami i średni mi się po niej rozczesywało włosy, za to efekt końcowy wynagrodził mi trudy rozczesywania
włosy po masce są sypkie, lekkie, nawilżone i jakby bardziej mięsiste.
Nie mogę się doczekać mojej. Jajeczna na rosyjskich stronach ma troszkę gorsze opinie niż drożdżowa, ale też przyzwoite. Drożdżowa ma tą zasadniczą przewagę, że podobno faktycznie wpływa na porost włosów.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
serio, serio
Ten wątek to zguba..... ale z nami zgubić to jak z innymi znaleźć


Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja w pierwszym poście proponuję zamieścić pewną informację:
Przed zajrzeniem na ten wątek zapoznaj się z informacją dołączoną do tego wątku bądź skonsultuj się z portfelem i rodziną, gdyż każdy nadprogramowy zakup zagraża Tobie, twojej rodzinie i skarbonce.
Dobre, dobre!

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Deo z born to bio spisuje sie na razie wzorowo zobaczymy jak na koniec dnia bedzie
Brzmi obiecująco.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora