Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 16:26   #2412
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dobrze, że Twoja odpowiedź była na ostatniej stronie, bo nie czytam tego wątku regularnie

Niestety nie prowadzę statystyk Ale pamiętam Twój wątek, w którym zwrócono Ci na to uwagę, potem inny wątek, w którym się wypowiedziałaś i jeszcze jeden. Jak dla mnie kilka Wizażanek to już wielokrotne zwracanie Ci uwagi.

1. Nie, nie klepię byle czego, ale jeśli chcę znaleźć własne posty, to patrzę na avatar w wątku albo po prostu wchodzę na własny profil. Wydaje mi się to łatwiejsze i szybsze, i nie muszę pisać na kolorowo.

2. To "na złość nie zmieniać" odnosiło się do postu drugiej Wizażanki, która napisała: "Dla mnie to jest zwyczajne chamstwo i na jej miejscu bym kolor na biały zmieniła, a niech pieniaczom żyłka pęknie ", co odebrałam jako to, że na złość by go nie zmieniła. Akurat nie chodziło mi wtedy o Ciebie, ale faktycznie nie ujęłam tego w poście.

3. Cieszę się, że w końcu zmieniłaś kolor, bo tamten był straszny
Nie, pierwszy raz uwaga została mi zwrócona

Też mi się podoba Taki... stonowany . Kurczę, na prawdę nie miałam pojęcia, że źle się przez tamten czyta
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora