Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-12, 20:46   #2885
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
wstawiam warkocza mojej siostry, swojego nie wstawiam bo aż żal patrzeć
piekny i dlugi

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Szybciutka lipcowa aktualizacja. Cały czas jestem na urlopie, pierwsze dwa tygodnie były dla moich włosów koszmarem - zasolona, morska woda + 40 stopni upału, żar lał się z nieba dzień w dzień. Starałam się chronić włosy jak się dało, ale i tak dostały w kość
Kilka dni temu odwiedziłam mojego fryzjera, zafundował moim włosom delikatny zabieg pielęgnacyjny i po rocznej przerwie podciął mi końcówki. Włosy trochę odżyły, ale i tak fatalnie znoszą upały. Staram się je wiązać i nosić nakrycia głowy. Delikatne środki myjące i odżywki ratują mnie w tą pogodę. Na zdjęciach stan na dzień dzisiejszy.
fantastyczne!
Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Dobra, rzucam lipcowe włosiska
to było po pieluszkowaniu robię zdjęcia zawsze jak mi wyjdą ładne falki

A tak normalnie jak same sobie schną to są proste ostatnio. Coraz bardziej zauważam, że na siłę chcę coś wyciągnąć a one zmieniają chyba swoją konstrukcję -.-

Brałam CP cały czerwiec i część lipca, kilka razy znowu miałam Khadiego na głowie no ale specjalnych magicznych przyrostów a'la 5 cm nie ma...
piekne sa! i jak urosly
Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
To może i ja się odważę dodać tu zdjęcia moich włosów. Jeszcze dużo pracy przede mną, ale widzę, że jest już lepiej niż było.
Pozdrawiam was gorąco, wszystkie macie takie piękne włosy!

Pierwsze zdjęcie to włosy po warkoczu duńskim, na drugim po odżywce Garniera Gładkie i Lśniące. Różnica w kolorze jest przez inne warunki robienia zdjęcia, te drugie zdjęcie jednak oddaje kolor bliższy prawdzie niż pierwszy.
ladne sa
Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
Moje po wczorajszej pielęgnacji, która dodatkowo dodała im objętości
NIestety ostatnio bardzo mało poświęcałam im uwagi (ogromny brak czasu...), dodatkowo tydzień temu obcięłam końce...
ale geste


AnulaPPP dziekuje
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora