Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-18, 14:48   #885
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak nie zmieni? nizsza woda= mniejsze lub brak pieczenia no chyba ze farba uczula to i tak bedzie piec
choc powiem wam ze jak farbowalam skandynawskim na rozjasniaczu to nigdy nic nie pieklo i choc diabelnie smierdzialo to nie mialam nawet skory rozowej
to widac tez lezy w skladzie farby, niemniej jak wloski tluste i woda 9% to powinno byc znosnie


jak to nie ma? a gdzie szukalas?
w rossmannie nie ma na bank bo wycofali ale ja kupuje w leclercu w supermarketach powinny byc oprocz carefoura- bo tam nie ma bo kiedys szukalam i nie ma tez serii naturals.
W sumie racja. Jak na 9% będzie lepiej to znaczy, że wina wody. Będę musiała spróbować. I tak jak poradziłaś bliżej okna bo faktycznie trupem padnę Może niepotrzebnie je umyłam szamponem w sobotę... zazwyczaj myję odżywką, ale głupia pomyślałam, że przed farbowaniem trzeba je oczyścić, bo gorzej złapie
219 powinno być w Superpharm jak ktoś ma obok siebie W sumie myślę czy nie spróbować też 219 z C10 na wodzie 9%. Nigdy nie używałam żadnego blondu z PCN I Bunny super wtedy wyszło.
Widziała któraś z was może palette N12? Na kartoniku od C10 jest info, że taki istnieje, ale nigdzie go nie widziałam, nawet jak bezskutecznie szukałam C12
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora