Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-18, 16:56   #91
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Witam i ja w nowym wątku

Maja konczy dzis 5 tygodni.

Dzis zaszalałam i gdy złapała do południa drzemke, załatwiłam sprawy urzedowe, odebrałam PESEL, złożyłam papiery o becikowe.

A na drugiej drzemce popołudniowej, poszłam z siostrą do ciucha, oczywiscie dla małej cos zakupić. I pare ubranek kupiłam.

Co do spania mojego dziecka, to zauważyłam ze ma 3 ziewniecia jak pisze w Jezyku Niemowlat, marudzi na rekach wiec wtedy działam z usypianiem, ale przy cycu. Byc moze jutro zaczne w łózeczku ja usypiac badz wózku, dzis na to po prostu nie miałam czasu.

Co do zabawy to po przewijaniu, lezy na przewijaku i gadam do niej, usmiecham się i jej to sie podoba, robie minki i ona tak sie patrzy ze zdziwniem Przy łóżeczku na scianie są naklejki to odwraca główe w ich strone i patrzy na nie. Na łózku lubiła kiedys dłuzej lezec i patrzec na koc Teraz juz srednio jej sie podoba. Mam zyrafke z maty i jej pokazuje nad głowa i przesuwam w lewo i prawo i ona wzrokiem podąrza za nia. Na macie lezy góra z 10 min. z zainteresowaniem, ale i tez bywa ze jak sie ja kładzie to ona widac ze nie chce. Czasami do wózka ja pakuje i woze dopoki jej sie nie znudzi. A potem to juz barkuje mi pomysłów. Mija ok. godz. z 1,5 i ona juz zaczyna marudzic i zauwazyłam te ziewniecia wiec wydaje mi sie ze to czas na sen.

Edytowane przez justys1358
Czas edycji: 2012-07-18 o 17:00
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora