Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka o zdrowe i piękne włosy część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-21, 09:45   #4968
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
może i nie wiedziałam ale jakbym pracowała w branzy które tego o de mnie "wymaga" i jeśli miałabym stycznośc z klientem który też oczekuje o de mnie minimum wiedzy podkreslam jeszcze raz MINIMUM to tą więdze nabyłabym we własnym zakresie
jak zaczęłam brace jako barmanka też g*wno wiedziałam i tez nie miałam szkolenia jak robić drniki. sama we własnym zakresie musiałam się tego dowiedzieć siedziałąm po nocach i oglądałąm filmiki instruktazowe...
bo mi było wstyd jak ktoś by do mnie podszedł a ja na moim stanowisku pracy nie byłabym zorientowana w "produktach"


the rock wspomniała tez o tym że babka nawet nie wiedziała że taki produkt GP mają na stanie i jak dla mnie to jest porażka.....

dobra dla mnie temat zamknięty wy macie takie podejscie ja takie
Amen
Zauważ, że żadna ekspedientka w umowie o pracę nie ma w obowiązkach posiadania choćby MINIMALNEJ wiedzy o składach produktów, a w pracy barmanki robienie drinków wchodzi w skład, raczej, przewidywalnego zakresu

Nie wiem czy niewiedza o tym, gdzie stoi nowy produkt albo nieznajomość nazw każdej nowej firmy upoważnia do tego, że można ludzi nazywać idiotkami

Ale masz rację, temat jest raczej wyczerpany

Bardzo chciałabym zobaczyć efekt, na pewno, udanego ombre - baaardzo lubię takie wariacje na lokach i gdyby tylko moje włosy na to pozwoliły to nie wahałabym się ni chwili
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora