Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka o zdrowe i piękne włosy część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-21, 11:16   #4976
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
dziękuję pięknie


ciekawe to, może wypróbowałabym na mojego skalp-tłuścioszka, tylko szkoda, ze ten denat, jestem wrażliwcem i nie wiem jakby to zadziałało
obecnie od czasu do czasu spryskuję sobie skalp eliksirem z green pharmacy, jak skończe ten psikacz to podziele się wrażeniami

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
relacja po nałożeniu na noc lnianego glutka: rano byłam w szoku, bo wszystko wchłonęło się we włosy, były świeże, nieprzetłuszczone, uniesione, i pofalowane (od warkocza). gdyby nie biały proszek na włosach wyglądający jak łupież (chyba nałożyłam za dużo żelu) mogłabym ich w ogóle nie myć


Ja zazwyczaj lniany glutek używałam jako stylizator, ale mieszane odczucia miałam, czasem był bardzo fajny, a czasem słaby, najbardziej podobał mi się jak dodałam soku z aloesu, więc polecam wypróbować

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Kłopot z tym, że moja obecna długość jest najdłuższą w życiu i żal mi każdego cm...
Miałam podobnie, zapuściłam mega długie włosy, ale ich kondycja nie była zachwycająca i dopiero po tygodniach przemogłam się i podcięłam, teraz są nadal długie, ale ogólnie wyglądają o wiele lepiej
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora