Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka o zdrowe i piękne włosy część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 11:58   #4978
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez imbryka Pokaż wiadomość
podlasie jakieś zasobne (tylko tych olejów gp nie spotkałam) bo póki co w każdym rossie którym byłam mieli szampony, balsamy i eliksiry z GP, nawet w miejscowej apteko-drogerii znalazłam, chociaż mamy GP bo cała reszta fajnych kosmetyków które są łatwo dostepne w innych miastach u nas ze świeca trzeba szukać
Chyba czas odwiedzić rossmanna

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nie do końca się zgodzę, bo w sklepach typu Rosmann czy Natura itp. itd. zazwyczaj (chociaż różnie to bywa) każdy dział ma wyznaczone osoby, które przy nim pracują. Nie da się żeby każda ekspedientka ogarniała cały sklep, chociaż co gdzie leży to powinna wiedzieć, bo ja po trzech wizytach w jednym Rossmannie już mam rozeznanie, a co dopiero ona jak tam jest cdziennie Nawet jak jej poprzestawiają to jest za przeproszeniem jej zas***ny obowiązek żeby wiedzieć gdzie co leży, bo ona jest od tego aby POMÓC klientowi, a pomoc to także wskazanie półki, na której jest coś, czego my nie potrafimy znaleźć. Ja przykładowo pracowałam w sklepie z obuwiem i myślisz, że jak mnie nie było 2 dni w pracy to mnie tłumaczyło przed tym, że nie potrafiłam znaleźć butów, z którymi jakaś kobieta podeszła do kasy? Nie. Tak samo powinno być w większych sklepach kosmetycznych.

Tak wracając do tematu włosów
Czekam od 3 tygodni na Sesę, bo wydawało mi się, że zamówiłam na Allegro... tak... wydawało mi się Jednak jej nie zamówiłam, a byłam święcie przekonana, że już do mnie jedzie W związku z tym uznałam to za znak i kupiłam w Tesco olej winogronowy. Premiera jutro
To prawda, kiedyś spotkałam się z miłą sytuacją, kiedy pani w Naturze zapytała ekspedientkę o krem, a ona uczciwie przyznała, że na kremach się nie zna, ale zawoła bardziej doświadczoną koleżankę. Pracownica zaraz przyszła i z tego co słyszałam, całkiem się znała na tym, co mówi


Co do zakupów... gratulacje
riendo jest offline Zgłoś do moderatora