Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-26, 14:10   #3013
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Dokładnie, jedna wielka ściema a jeszcze chcą żebym miała kosmetyki z MACa, Diora i Chanel, więc ciekawa jestem czy kogoś takiego znajdą jak chcą niech sobie znajdą Channnellla, Diordem albo inne chińskie podróbki ale nie za tą cenę takimi kosmetykami. Jak chcą takie kosmetyki to niech je kupią a później kogoś do malowania zatrudnią, za takie śmieszne pieniądze a jeszcze Pani właścicielka oburzona, bo maja tyle chętnych - a nawet jakby miałobyć 50 zł za ślubny to ja już wolę w domu siedzieć i wykonywać makijaże a nie jeździć z kuferkami, krzesłami i jeszcze ktoś ma mi na palce patrzeć.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

ale wiecie ona mi "udostępna lokal i daje masę klientów" tyle, że prawda jest taka: przychodzisz do takiego salonu i chcesz być obsłużona kompleksowo: paznokcie, makijaż, maseczki i inne zabiegi a jak przychodzisz nie ma tego i tego w ofercie to szukasz dalej i tak naprawdę ona traci klientów a dzięki mnie ich zyska. Więc nie dość co miałaby klientów to jeszcze chce za darmo pieniądze ale ja nie jestem taka głupia. Wolę dać ogłoszenie do sieci, do gazety itp. a nie robić za darmo.
Betty, może spróbuj z nią ponegocjować i wytłumaczyć łopatologicznie ile kosztował Cię kufer, ile kosztują kosmetyki, płyny do dezynfekcji i mycia pędzli itp. Wytłumacz, że te 15 zł nawet nie pokryje zużycia produktów, a co dopiero, żebyś Ty coś z tego miała. Klientów mieć i tak będziesz, a lokal? Wiele klientek nawet będzie wolało, żeby przyjechać do ich domu i tam malować. Jeśli baba będzie uparta to jej strata, nikogo za takie pieniądze nie znajdzie. Kurde, ludzie to mają wyobraźnie, żeby takie psie pieniądze za robotę proponować...
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując