Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kompleks pieprzykowy :(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 23:05   #24
ms_nobody
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Kompleks pieprzykowy :(

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
jak masz możliwość i pieniądze to usuń choć ten pod ramiączkiem- jest on cały zcas podrażniany i może się zmienić w coś złośliwego

teraz odchodzi się już od wycinania pieprzyków. Dermatolodzy po prostu na te pieprzyki nakładają ciekły azot, który wymraża te znamiona i w efekcie powoduje ich wykruszenie i odpadnięcie zabieg bezbolesny i nieinwazyjny
Tak, tego raczej usunę. Ale wolę dopłacić niż wymrażać azotem, bo potem nie można dać do zbadania, lepiej mieć pewność

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Wizaż nie przestaje mnie zadziwiać.

Nigdy bym nie wpadła na pomysł, ze można się wstydzić czegoś, co w potocznym języku jest określane jako "wabik".
Ano widzisz - można I boję się, że będę mieć to samo co mama - zespół znamion dysplastycznych, wpisz sobie w google i zobacz zdjęcia - to już na pewno nie wygląda jak wabiki

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Sam zabieg trwał 15 minut. Chwila ukłucia i znieczulenie tych miejsc, cięcie, szycie i zaraz już było po wszystkim. Potem 3 tyg chodzenie ze szwami i czekanie na wyniki znamion. Na szczęście okazało się, że są to niegroźne znamiona barwnikowe.
A duże blizny potem zostały?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Co do nieregularnego kształtu.. byłaś z tym u lekarza? Nieregularne kształty znamion są niepokojącym sygnałem. Najlepiej zbadać zmiany.
Mam te znamiona o nieregularnym kształcie od wielu lat, jedno wygląda jak gwiazdka, dwa mają kształt serca Byłam u dermatologa ze 3 lata temu z powodu trądziku na plecach i ramionach ale nie przyszło mi do głowy, żeby zwrócić uwagę na znamiona, bo oczywiście sam nie zadał sobie trudu, żeby choć rzucić okiem, choć widział, ile tego jest.
ms_nobody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując