Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chude modelki a zazdrość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-28, 12:53   #64
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Chude modelki a zazdrość

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
wybrałam po prostu te, które od razu wypluł gógl

Ja tam nie miałabym nic przeciwko aniołkom na każdym wybiegu wszędzie, bo ich figury są super. I są jakoś tak blizej "normalnych" kobiet, bo nie każda z nas może mieć figurę 15-latki, ale każda może ruszyć tyłeczek na siłownię czy odpalić ćwiczenia na kompie i rzeźbić brzusio. Aniołki też są po ciążach i wyglądają miodzio. Jasne, ze mają sztab stylistów, trenerów itd., ale przecież nikt nie każe kobiecie mieć płaskiego brzucha dwa tygodnie po porodzie. A w dwa lata to już można cudo z ciała wyczarować, nie wkladając jakoś niesamowitego wysiłku w to. Od początku wakacji powiedziałam sobie, ze jem, a nie żrę, i że robię minimum godzinę intensywnego marszu dziennie (jak nie mam czasu na normalny spacer, to po prostu "marszuję się" okrężną drogą do pracy/na zakupy, i w ciągu dnia się ta godzina zbierze) i efekt: 4 kilo na minusie.




I już tak zupełnie w nawiasie: uważam, że modę dla kobiet powinny reklamować kobiety, a nie dziewczynki. Wtedy to by miało wszystko ręce i nogi
Ależ absolutnie się z tobą zgadzam! Uwielbiam aniołki VS! Szczególnie Mirandę i Candice. No i niegdyś Rosie Chcę tylko wtrącić tutaj, że nie powinniśmy od razu nazywać chudych dziewczyn anorektyczkami. Tylko tyle.

Ale fakt faktem, że wszystkie modelki z VS w wieku 16,17 lat śmigały po wybiegach jako jedne z tych dziewczyn, które teraz krytykujemy.

Edytowane przez pixie088
Czas edycji: 2012-07-28 o 12:56
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując