Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 00:40   #1508
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Będą posty a'la coco_kiciusia (a właśnie, gdzie ona się podziewa? Kluska też coś nie zagląda, a tyle nowych róży Catrice się szykuje )

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
c&g

"przeceny" w Naturze boskie... 1 albo max 2 zł od początkowej ceny. jedynie cienie z Balleriny były po 7,50 ale same czarne...
Dzięki Ci zajrzę tam sprawdzić czy coś dla mnie zostało

Cytat:
Napisane przez blackpearlkrakow Pokaż wiadomość
Hej ja sie chcialam przywitac mam na imie Agnieszka jestem z krakowa i rowniez lubie kosmetyki essence czesto ostatnio je kupuje.Na forum juz dawno sie zapisalam ale bardzo rzadko zaglądałam a że chciałam poczytać Wasze opinie o Essence tak ze witam
dzień dobry Agnieszko

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Witamy witamy w naszych skromnych progach i tradycyjnie ostrzegamy przed głębokim uzależnieniem (chociaż ostatnio jakoś szału nie ma)
ostrzegamy

Cytat:
Napisane przez AgataBalbina Pokaż wiadomość
W Hebe na Jerozolimskich w Warszawie pół roku temu wyprzedawali wszystkie wycofywane produkty po 3,99. Pamiętam, że musiała też być przecena na c&g bo wszystkie lakiery były wymiecione, a mi udało się kupić 2 wycofywane tusze. Ogólnie Hebe nie ma sentymentu do starych kosmetyków i np. Circus koło marca też był cały po 3,99.
No i bardzo dobrze, a w Naturze lakiery CC nadal po 12,99 zł
Ale dumnie leżą na "wyprzedaży"
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując