Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-31, 00:54   #1509
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
Ktoś 2 dni temu wrzucił linka do mojego bloga na niemieckim forum... to posta o limitowankach Essence

własnie przed chwilą dostałam komentarz od Essence Team;] komentarz dali tylko dlatego, że nie mam podanego maila do kontaktu

w komentarzu są tacy mili i słodcy i pisza że chcą zadac pare pytań o zdjęcia limitek i żeym do nich koniecznie napisała i mnie pozdrawiają...

pewnie chcą żebym usuneła zdjęcia
Aha, aha, ale cwanaki

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Odpisz im "me not know americano but i like you too" :P
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Caramelli Pokaż wiadomość
"Świetny blogasek, zapraszam do mnie **"


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Do mnie też tak napisali
A już myślałam, że jestem 'nie do ruszenia' z uwagi własnie na ten brak kontaktu
Co zamierzasz?


W sumie można napisać po polsku

Mówisz? Kontaktowali się z Tobą bezpośrednio już?
Byli równie mili jak w komentarzu czy już ciutkę mniej ?
Ze mną się nawet miło kontaktowali i nawet odpisuje żywy człowiek, a nie maszina

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie odpisuj!


Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Trochę się ociągałam z mailem do nich, więc napisali mi drugiego. Na czerwono . Chciałam to jeszcze przeciągnąć i zobaczyć jak dalej się potoczy, ale chyba nie miałabym na to odwagi (no wiecie, lubię swój dom). Ton, niby taki proszący, ale da się wyczuć skąd piszą . Ja za to byłam bardziej piekielna, bo właściwie to opieprzyłam ich za to, że nie potrafią sobie upilnować zdjęć.
Haha, do mnie też napisali drugi raz na czerwono Jakoś nie sprawdzałam skrzynki, a tu patrzę dwa maile od nich i to z wykrzyknikami, ale nadal miłe

Nie opieprzaj ich już więcej, bo będą bardziej wszystkiego pilnować i nici z przecieków w przyszłości

Niemcy w końcu z nimi nie ma żartów

Cytat:
Napisane przez Caramelli Pokaż wiadomość
Wiecie co, dla mnie ta sytuacja to porazka. W końcu gdziestam opublikowali te zdjęcia, nie? Czy te zdjęcia nie są po to, żeby na nie patrzeć i się podniecać? Przeciez im więcej osób je potem wrzuca na swoje blogi, tym maja wiekszy popyt-nie tylko na limitki, wiadomo, że podczas polowania na LE bardzo często kupujemy coś ze stałej oferty. Także dla mnie PR Cosnovy to wielka niewiadoma a ich promo team sucks.
Ojj no mają jakiś tam swój plan publikowania zdjęć kolejnych limitek i się denerwują, kiedy ktoś im się w ten plan wtranżala

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Na czerwono, powiadasz, hm...

Zawsze mogę udawać, że nie zauważyłam tego słit-komcia, w końcu to stare notki
Że sobie też trudu zadali, aby konto założyć i komentarz wstawić [anominom głosu nie użyczam ].
I też mnie korci, co by im wygarnąć, że puszczają w świat rzeczy, a potem pretensje mają. I to do kogo - do ludzi, którzy robią im darmowa promocję
Ja rozumiem, że taki przeciek to cynk dla konkurencji, ale do licha, znikąd się te foty nie wzięły i ktoś musiał je puścić w świat. Chyba, że to zemsta jakiegoś nawiedzonego, zwolnionego marketingowca... ale w tę wersję to za bardzo nie wierzę.

Tak samo jak z Cherry Blossom Girl. Kazali Em usunąć, a wiszą oficjalnie i legalnie na profilu fb i nikt się nie czepia, że ujawnione

Przy okazji Em, smaczek dla Ciebie
http://vitadasbally.blogspot.it/2012...in-sconto.html
Wszystkim Cherry kazali pousuwać. Chyba do Em najwcześniej napisali bo jej fotki wiszą zawsze na górze w google grafika. Do mnie się później dogrzebali

No ale link to mogli podać na tym fb
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując