Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-01, 18:53   #10
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ja akurat jestem zdania, że ta pani powinna w więzieniu garować, a nie tańczyć w "Tańcu z gwiazdami", co było jej udziałem. Sukcesy czy porażki olimpijskie mnie nie interesują.
great minds think alike wlasnie napisalam w podobnym tonie.
Gardze takimi ludzmi, nazywajcie to sobie jak chcecie.

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
ja jestem bardzo zniesmaczona tymi komentarzami jak zdobywała dla nas medale to była bohaterem narodowym. kiedy jej się nie udało, bo bądź co bądź po 16 latach nie ma się takiej formy jak na samym początku, to komentarze jakby była nikim, a o tych wcześniejszych medalach ludzie już zapomnieli. to fakt, nie poszło jej i mogła zakończyć karierę u szczytu, a nie po porażce. ale bez przesady. jechanie po niej jak po burej suce to oznaka braku szacunku dla tego, czego już dokonała.
bycie dobrym sportowcem nie oznacza bycia lepszym czlowiekiem. Powinna byc traktowana na rowni z kazda inna osoba, ktora jezdzi z nadmierna predkoscia i ginie czlowiek. Ale nie, bo to jest sportowiec i dla nas medale zdobywa. Faktycznie, na co dzien naprawde nam sie to przydaje, bardziej niz przestrzeganie prawa.
__________________
Mój suwaczek w spodniach ma 20 cm!
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując