Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-06, 08:55   #2314
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Aguu Pokaż wiadomość
Estelle doleciały bebiki - są na blogu - dziękuję
Nie ma za co niech służą
Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Wszystkiego? Grzybka wzięłabym 5ml, tak samo bebików HL o ile będą w jasnych odcieniach ? Snail Nutrition Skin79 poproszę jednak 10ml .Kremiku Mizona wzięłabym nieco więcej, ale nie wiem jak będzie to cenowo wyglądało?
To samo tyczy się uguisu (choć wątpię, że się rozbierze; jakoś nie widać chętnych)

Jednak z filtru The Face Shop muszę zrezygnować, może kiedy indziej :/
Ten HL to chyba jednak z ciemniejszych, na tyle, na ile sie orientuję po karnacjach z charakteru zamówień

Cenę Mizona ciężko mi podać, bo to zależy, czy będziemy rozbierały duże czy małe opakowanie i czy coś jeszcze wleci do paczki [podział kosztów przesyłki].

Podawajcie ilości, może akurat się porozbierają.

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
to jeszcze stary baner, jest na nim mowa o koncu 31.07. alevz tymi eventami to czesto jest sciema. kiedys mialam cos dostac za zakup dwoch produktow danej firmy a nie dostalam nawet probki. holika bedzie miala promocje na wszystko zgodnie z kalendarzem ktory wrzucilam

edit: popatrzylam na event sierpniowy i te 5000 to oznaczenie obnizki, czyli 5 tys. wonow mniej
Dziękuję za wyjaśnienie

A podpowiesz ile mniej więcej narzutu na produkt liczyć?
Tzn. na przykład w przypadku Holiki, odliczyć sobie od ceny bazowej te 30% i ile dodać na koszty przesyłki z Korei do Ciebie. 10? 15 zł?
Cytat:
Napisane przez kuleczka24 Pokaż wiadomość
Estelle, melduję wczorajszą wpłatę na Hanskina 15ml, filtr Face Shop 15ml i 10x In Yang Sleeping Repair
Dzięki
Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Nawilża, rozświetla i lekko rozjaśnia skórę (a ślady po wypryskach ładnie bledną), mniej niespodzianek wyskakuje, a jeżeli już są, to szybciej znikają Świetnie "trzyma" makijaż, nawet w takie upały, jakie mamy w tej chwili skóra mi się nie przetłuszcza i twarz nie świeci. I mam wrażenie, że powoli spłyca blizny.
Oj, dawno nie miałam takiej cery, jaką mam teraz dzięki ślimakowi
Dzięki za informacje
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Mnie strasznie denerwował jego zapach i konsystencja Gdyby tylko można było dostać starego ślimaka w dobrej cenie
A jaki ma zapach i konsystencję? Wszelkie info mile widziane
Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
melduję się pourlopowo, specjalnie nie sprawdzam co rozbieracie teraz Estelle, dostałam wiadomosc odnosnie wpłat za tonik lawendowy, jutro zrobię przelew bo dzisiaj i tak bank nie puści, ok?
Nie ma sprawy
Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
Rozebrałabym jakiegos lioele - rozbierałyście już kiedys, jak wrażenia?
Swego czasu namiętnie szła Lioelka Beyond the Solution
Ja jestem otwarta na propozycje, chętnie podzielę

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

A jeszcze odnośnie cen - jak nie wiecie ile, to szukajcie na ebay najtańszych ofert i możecie policzyć same.
Zazwyczaj do ceny produktu wyświetlanej na ebayu doliczam średnio 10 zł na poczet wysyłki rejestrowanej [2,5$] i kosztów prowizji Paypal. To jest cena maksymalna za dany kosmetyk.
Jak się zdarzy, że poleci w jednej paczce z innymi, to cena będzie mniejsza
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując