Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - #### A moze ktos sie orientuje jak to jest z pracą...:P ####
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 11:22   #28
more-than-the-woman
Raczkowanie
 
Avatar more-than-the-woman
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 84
Dot.: #### A moze ktos sie orientuje jak to jest z pracą...:P ####

10 funtow za srednia pizze? Ale ze sklepu czy z pizzerii?? Jestem w szoku. Ja place w Asdzie 3 funty za wielarna pizze z mnostwem dodatkow. A myslalam, ze u mnie jest drogo ze wzgledu na to iz turystyczne miasto

Ja natomiast mysle, ze gotowanie samemu jest zdecydowanie tansze od kupowania gotowego jedzenia. Starcza na dluzej, wiec w przeliczeniu wychodzi bezwarunkowo taniej. Nawet bigos robie z angielskiej kapustki i jest pycha!!

Praca au- pair jest wedlug mnie najmniej oplacalna praca. Jedynym plusem jest podszkolenie jezyka. Moja kolezanka zarabiala ok. 50 funtow tygodniowo i jedzenie musiala kupowac swoje, bo w tej rodzinie kazdy byl wegeterianinem, a ona nie.. Co wiecej, gdy powiedziala ze rezygnuje, byli wsciekli i kiedys na wspolnej kolacji z tej rodziny znajomymi babka powiedziala jej, ze moze sobie dorabiac w ich barze, a po tym jak zrezygnowala, ta babka zmienila zdanie i nie przyjela juz jej.
A gdybys do tego palila papierosy.. ohoho.

Ale mysle, ze to wszystko zalezy od tego na jaka rodzine sie trafi.
__________________
Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy.
more-than-the-woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując