Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-12, 20:17   #4259
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
co dwie godziny średnio karmię
no właśnie ja kupiłam laktator aventu, chciałam zaoszczedzic pare zł a na medeli pewnie bym lepiej jednak wyszla
Powiem Ci, ze absolutnie nigdy mnie nie zawiodl ten laktator. A jak znajome "po ciazy" widzialy, jak odciaga, to byly w szoku i zalowaly, ze one sie meczyly z jakimis innymi. Tylko drogie cholerstwo :/

Cytat:
Napisane przez Bybella
wierz mi że u nas jest tak samo, każdy mówi, że nie widział dzieciaka który tak się zachowuje w tym wieku... i pediatra sie dziwiła, ze tak szybko sie zaczął podnosić , wyrywać sie do siadania, a znowu gdzieś przeczytałam że takie szybkie podnoszenie głowki wtedy to wcale nie oznacza że dziecko jest takie silne, ale to własnie to wzmozone napiecie, juz sama nie wiem, zapytam ja we wtorek jak pójdę.
Kurcze, nie wydaje mi sie, zeby to dotyczylo Jaska. Moja matczyna intuicja mowi, ze wszystko z nim w porzadku, tylko taka jego uroda z tym spaniem i moze moja wina, ze nie potrafie byc bardziej konsekwentna i poukladana, zeby wyznaczyc i trzymac sie planu dnia i pewnych zasad...
I nawet nie bede nic czytac, bo juz raz wmowilam sobie, ze mam kamienie w nerkach, a to byl Jasiek

Cytat:
Napisane przez Bybella
pewnie wyniki też ma ok? bo jeszcze wiem, że braki zelaza powodują u dziecka własnie taki niepokój, brak snu...
krew mial badana jakos w drugim miesiacu jego zycia i wtedy bylo ok
pozniej nie robilam zadnych badan...

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie,ze przeczytanie ksiażki i zastosowanie rad z bieglo sie szczęsliwie z podawaniem dodatkowego jedzenia,
są tez w ksiązce wytlumaczone fazy snu bo np w naszym mikrym mieszkaniu kąpalismy sie z Tz o 22.00 a wtedy jest sen lżejszy i on sie budził tzn my go budzilismy hałąsując w łazience,po czym młody juz spał bardzo lekko i o 24 juz bylo karmienie i ten caly cyrk.
Teraz sie kąpiemy o 21.00 albo i przed
Pearl a ochrzcilisie juz Jasia?bo my nadal nie u mojej szwagierki ponoć pomogło

Uwaga chwale sie mamy zęba
tylko czemu to moje dziecko tak dobrze spi?
ja juz byłam przygotowana na hardcore ze spaniem a tu nic,lepiej niż było obym nie zapeszyła....

Jeszcze do tego dochodzi hałas bo u nas w Edinburghu mamy festiwal,samoloty wojskowe lataja o 21 tuz nad głowami i huk niemiłosierny,juz nie wspomne o zimnych ogniach o 23.00 no cyrk na kółkach.Miasto zarabia a mieszkancy maja utrapienie juz nie wspomne ze tłok jest wszędzie.
Dziś byłam znów na sunday markecie i obkupiłam małego na zime bo jak wroce na weekendy do pracy do bedzie a nie market.
Kupiłam mu taka kierownice do wózka na przyczepki,świetna sprawa bo zabawka wydaje dzwięki takie jak auto
hehe, juz mi kiedys Nikotynka o tym wspominala, ze chrzciny moze by pomogly , ale na razie nie byl chrzczony i jeszcze dlugo nie bedzie
Myslisz, ze to jakis diabelek w nim siedzi?

Ja na razie wlasnie powoli zaczynam rozszerzac diete i pilnowac, zeby Młody jadl wiecej w dzien i zobaczymy...
Jak wroce do Wawy, to tam sporbuje ustalic nasz plan dnia i sie go trzymac. Tutaj nie ma to sensu, bo czasami cale dnie spedzamy nad woda.
W Wawie bedzie w koncu spal w swoim pokoju i nie bede musiala sie tam wslizgiwac, chyba ze bedzie taka potrzeba. Moze ja tez go wybudzam?

Gratuluje zabka !!! A lepiej jest dlatego, bo zab sie juz przebil - najbardziej dokuczliwe jest podobno wtedy, kiedy sie dopiero przebija. U nas dalej pusto w paszczy

Fajnie Wam z tym marketem... I widzialam u znajomych taka kierownice. Ich synek uwielbia sie tym bawic. Tez kiedys sprawie taka Jasinozaurowi
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora