Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Endermologia
Wątek: Endermologia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 10:10   #252
olamya
Raczkowanie
 
Avatar olamya
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 220
GG do olamya
Dot.: Endermologia

ja mam tendencje do naczynek i mam pare pajączków na nodze i nic mi nie popekało skóra sie zrobiła gładka nie mam juz tych grudek od cellulitu a naczynka jakby mniej widoczne. Kosmetyczka wczesniej oglądneła moje ciało i widziała te wszystkie zmniany, dodatjowo jak ubrałam kostium, to okoloca brzucha nie była juz taka obwisła( bbo kostium to taka jakby rajstopa tyle ze na całe ciało) ale mimo wszystko była, kosmetyczka na ta cześć ciała zmieniała mi głowice na taką do wiotkiej skóry. Jak dla mnie zabieg super.
Teraz dokupiłam sobie 5 zabiegów, cwicze , staram sie racjonalnie odzywiac, i teraz moim celem jest utrzymanie dobrej sylwetki plus zawsze walka z cellulitem ktory u mnie z powietrza sie robi,
chce nadmienic ze choruje na niedoczynnosc tarczycy, czyli moge nie miec efektów przy tego typu zabiegach bo mam rozwalona gospodarke chormonalną, na szczescie efekt był z czego jestem bardzo zadowolona.
Endermologia bedzie fajnym zabiegiem pomagającym w walce z cellulitem badz własnie z obwisłą skóra, natomiast nas nie odchudzi

Edytowane przez olamya
Czas edycji: 2012-08-13 o 10:13
olamya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując