Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - staraczki tarczycowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-13, 19:05   #23
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: staraczki tarczycowe

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
ja po odstawieniu euthyroxu i joditu musiałam często sprawdzać poziom TSH i okazało się że tarczyca radzi sobie sama. Ale endo mi zapowiedział że w ciąży na bank wrócę do hormonów

Castagnus jest lekiem ziołowym i on też obniża prolaktyne, więc nie można łączyć go np z bromergonem bo może za bardzo obniżyć prolaktynę. Ale czytałam na innych forach że są też inne leki zamiast bromka, więc jeśli źle go znosisz to zaproponuj ginowi inny lek. Coś mi się kojarzy dostinex i parlodel. Dużo dziewczyn skarży się na tego bromka.

Ja castagnusa biorę od kilku dni więc trudno mi coś powiedzieć, czuję się raczej normalnie.
ja mam podobnie jak Ty.....

w pierwszą ciażę zaszłam mając tsh 3,8 i to w drugim cyklu (a pytałam się lekarza czy mam zrobic jakieś badania zanim zajdę w ciażę to powiedział, że nie tylko się starać ) no i miałam pusty pecherzyk...... potem kilka miesięcy byłam na euthyroxie 37,5 a teraz od kilku miesięcy nie zazywam euthyroxu zgodnie z zaleceniem lekarza tylko takie tam suplementy naturalne itp. i mam tsh 1,1 i tak się trzyma
jak zajdę w ciążę bo znowu się staram to prawdopodonie wrócę do euthyroxu

a prolaktyne to mam ok

Edytowane przez Messuah
Czas edycji: 2012-08-13 o 19:10
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując