Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-14, 15:56   #1172
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez soffka Pokaż wiadomość
Zgodnie z zasadą :Boże chroń nas od przyjaciół bo z wrogami sami sobie poradzimy
świetnie trafiony cytat

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
faktycznie, daje się wyczuć różnicę między jej pierwszymi filmikami, a tymi obecnymi
przeczytaj sobie jej komentarze pod ostatnimi filmikami, dlaczego teraz chwali drogie marki a nie tanie takie jak essence

moje nadzieje na wiarygodne recenzję pokładam jeszcze w inezce, za którą przepadam przednio, inezko w tobie nadzieja na autentyczność

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Ja korzystałam z komputera znajomej co ma konto na wizażu (która nabałaganiła), z komputera mojego TŻ, którego siostry też mają tu kona a i tak zostałam "klonem" tych wszystkich kont i na nic zdało się tłumaczenie, że klonem nie jestem. Więc tę kwestię poniekąd rozumiem.
ja komputer traktuję , jako rzecz osobistą jak telefon i nie wyobrażam sobie korzystać w trybie udzielającym czyli pisania na forach z czyjego lapka .
każda osoba co chce go dotknąć , musi się mnie zapytać o pozwolenie,mam tam pozapisywane hasła do skrzynek służbowych jak i prywatnych typu wizaż , i nie wyobrażam sobie wpuścić tam "znajomą" , żeby sobie postukała na wizażu
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora