Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-15, 11:55   #2388
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja jestem żywym przykładem na to, że nie każdy powinien mieć prawo jazdy. nie znoszę jeździć samochodem, a w wawie wszędzie można dojechać komunikacją nie będę miała prawka nigdy, chociaż może zrobię na skuter, bo TŻ obiecał mi Vespę jak go będzie stać

Cytat:
btw, mam do Was takie pytanie, bo interesuje mnie zdanie ogółu... czy to nie wygląda dziwacznie, gdy chłopak jest równy z dziewczyną? 170 mają obydwoje?
wygląda dziwacznie, okropnie i niedopuszczalnie, wstyd się tak pokazywać...
seriously? dziwią mnie takie rozkminy, bo jak dla mnie w miłości nie ma miejsca na wstyd. jakie to ma znaczenie? ja jestem za to narzeczoną niedoszłego sportowca, który wyrósł na niecałe 190cm, a sama mam 168cm. wg większości różnica idealna, ale ja wolałabym mieć tak z 10cm więcej, nie czułabym się jak taki knypek. TŻtowi za to mała narzeczona odpowiada z jakiegoś powodu hehe. moja siostra ma właśnie 180cm, brat 201cm, a ja się wdałam w inną część rodziny

ojp - oj, TwojaKokaina ma konkurencję w kategorii napiękniejsze kręciołki na naszym wątku, witaj serio będziesz katowała włosy dla jakiegoś tam wesela? przecież włosy są ważniejsze, olać wesele... moim zdaniem Twoje są bardzo ładne takie krótkie i rozpuszczone, nie ma co kombinować. oddałabym wszystko za takie loczki a mam proste jak druty!
__________________


Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2012-08-15 o 11:58
makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora