Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-15, 13:06   #2396
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
a mi się właśnie wydaję, że tak troszkę dziwnie, no bo ani obcasów się nie zaloży ani koturny... kurcze, może ja po prostu taka nieprzyzwyczajona jestem, bo zawsze miałam wysokiego faceta. może po prostu jestem przewrażliwiona
eeee tam jak ktoś nie ma kompleksów to się nie przejmuje takimi rzeczami, mam koleżankę, która miała faceta jej wzrostu, tyle, że on miał kompleks wzrostu i jak założyła szpilki to robił jej wielką awanturę ja spotykałam się z chłopakiem też mojego wzrostu i spokojnie nosiłam obcasy, on nic nie mówił
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Gratulacje!

Ja zdawałam jakoś zaraz po maturze. Nie zdałam za pierwszym razem i tak się zniechęciłam, że teraz nie potrafię się przemóc.

Na jazdach szkoleniowych nieźle mi szło, ale mam kompleks "baby za kółkiem" - przeżywam każdy popełniony przeze mnie błąd...jakby to była jakaś ujma na honorze.
dziękuję
no właśnie, nie można się zniechęcać, im dłużej się czeka tym trudniej później do tego wrócić
hehe ja chyba będę typem kierowcy "bluźniącego" już na jazdach jak ktoś zbyt długo ruszał na światłach to po cichu przeklinałam ale wiem, że i ja nie będę od razu świetnym kierowcą, każdy popełnia błędy mnie też to czeka
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ja jestem żywym przykładem na to, że nie każdy powinien mieć prawo jazdy. nie znoszę jeździć samochodem, a w wawie wszędzie można dojechać komunikacją nie będę miała prawka nigdy, chociaż może zrobię na skuter, bo TŻ obiecał mi Vespę jak go będzie stać



wygląda dziwacznie, okropnie i niedopuszczalnie, wstyd się tak pokazywać...
seriously? dziwią mnie takie rozkminy, bo jak dla mnie w miłości nie ma miejsca na wstyd. jakie to ma znaczenie? ja jestem za to narzeczoną niedoszłego sportowca, który wyrósł na niecałe 190cm, a sama mam 168cm. wg większości różnica idealna, ale ja wolałabym mieć tak z 10cm więcej, nie czułabym się jak taki knypek. TŻtowi za to mała narzeczona odpowiada z jakiegoś powodu hehe. moja siostra ma właśnie 180cm, brat 201cm, a ja się wdałam w inną część rodziny
a to na skuter jest prawo jazdy? myślałam, że nie ma i wystarczy mieć skończone 18 lat lub posiadać kartę, ale w sumie nie wgłębiałam się nigdy w ten temat więc nie wiem ja mam skuter w domu ale nie potrafię nim jeździć

echh przynajmniej możesz nosić mega wysokie szpilki
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora