Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-17, 19:47   #2445
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Ale już na tyle dużo, by coś wpoić dziecku mała akurat jest dosyć rozumna trochę rozpieszczona, ale wiadomo jak to z dziećmi jest
Oni jej właśnie kupili chomika, była już awantura o niego, bo mu mała kręgosłup połamała na szczęście skończyło się na niedowładzie jednej nogi, ale dziewczyny, co ja się nadenerwowałam wtedy... gdzieś go zrzuciła albo coś -nie chce się przyznać do dziś. A pies ją, że tak powiem, może trochę nauczy cierpliwości i delikatności. Albo nauczy psa, że dzieci są złe
Oj niemiła przygoda Mnie nigdy nic nie ugryzło, raz może pies sąsiadów mojej cioci w rękę do krwi, ale sama wyciągnęłam do niego łapę -miałam kilka lat i nauczkę na całe życie, że psów cudzych się nie głaska bez pytania a zwierzaki kocham od zawsze wsie, może poza pająkami i owadów się nie boję (bo TŻ to taka boidupa jest, że masakra ).
hehe też się nie boję, ale generalnie nie lubię pająków i much, komarów itd. no ale, kto lubi?
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora