Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spróbuję zinterpretować sny.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-19, 20:26   #17
bleu0
Rozeznanie
 
Avatar bleu0
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 778
GG do bleu0
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Dziś śnił mi się mój chlopak w wersji makabrycznej. Byłam u niego w domu, jednak on siedział na górze w swoim pokoju, a ja na dole rozmawiałm więcej z jego siostrami i reszta rodziny niz z nim samym, wykazał całkowita obojętnośc że jestem u niego i ze powinnismy spędzać ze soba ten czas. Poszłam do niego na góre, on zaproponował że odwiezie mnie do domu motorem (normalnie ma samochód). Siedziałam na tym motorze z przodu, czyli inaczej niż zazwyczaj siedzi pasażer, widzialam jego odbicie w lusterkach, z upływem czasu jak jechalismy jego twarz stawała się wieksza i przyjęla buraczany kolor, wyglądał obrzydliwie, a mi przypomniał sie jakiś film w którym koleś zjada ludzkie flaki, i w tym momencie zobaczyłam w lusterku jak on zaczyna wgryzać mi sie w szyję i trzyma w zębach flaki( nie moje) Zeskoczyłam z motoru, uciekając mu za jakis płot za którym mieścił się stary dworek. Koniec snu. Nie wiem czy mnie dorwal i rozpruł Heh ciekawe...
Heh uważaj na chłopaka
Nie czujesz ostatnio, że Twój chłopak góruje nad Tobą? Nie za wiele rzeczy jest na jego warunkach i wasza wspólna droga okazuje się coraz trudniejsza, może masz ochotę coś szybciej doprowadzic do skutku w waszym związku, stąd mógłby być motor we śnie. No i to, że w lusterkach ukazuje się w nienajlepszej wersji może oznaczać, że przejrzałaś na oczy i zaczynasz dostrzegać jego wady, czy ten związek Trochę Cię nie dusi?
A jeśli nie chodzi o samego chłopaka, może chodzić o twoje uczucia, może to one górują nad Tobą, za bardzo Tobą rządzą, są zbyt porywcze?
Jak myslisz?

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez soffka Pokaż wiadomość
Ja jestem ciekawa co mogą znaczyć rozsypane czerwone róże na podłodze (5 lub 6 sztuk) i kilka zielonych gałązek - ot rozsypany bukiet.
Potem pojawił się biały kot którego głaskałam a czarny kot siedział obok i się przyglądał.
Na koniec ktoś dał mi do potrzymania niemowlę które było bardzo ciężkie i z trudem mogłam je utrzymać
Jestem ciekawa co sądzi autorka wątku bo jakoś tak obrazy z tego snu stoją mi przed oczami
A nie utraciłaś jakiejś miłości, lub coś w niej nie poszło nie tak? Biały kot byłby pozytywnym znakiem, masz szczęście w rękach, ale musisz pamiętać, że nie trwa wiecznie, ze musisz uważać bo pech patrzy. Niemowlę to też dobry znak, to znak jakiejś nowości, która przyjdzie Ci łatwo bo to nie Ty byłaś w ciąży, jednak za to ze przyszło Ci łatwo musisz trochę więcej się wysilić później. Bardzo podobna symbolika jak we śnie z kotami.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Akurat nie pamiętam żadnego snu , ale jak zapamiętam jakiś sensowny, to się zgłoszę z ciekawości
Zapraszam

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Pewnie
Dzięki i w sumie od razu dodam link w podpisie do bloga
__________________
Wymienię
bleu0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując