Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymiankowy mineralny II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-21, 14:18   #2437
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Wymiankowy mineralny II

Mam na wymianę:
1. Podkład 10g Lauress Minimalist Subtle Yellow, raz użyłam więc ubytek znikomy. Ubytek niezauważalny gołym okiem, może wyczaiłaby to waga jubilerska.
2. Meow FF 3- Naughty Abyssinian 0w opakowaniu full size, które miało 30g. Używałam trochę(mieszając z innym kolorem), ubytek jest niezauważalny, podkładu starczy jeszcze na wieki.
3. Meow FF 0-Inquisitive Persian w opakowaniu full size, które miało 30g. Używałam trochę(mieszając z innym kolorem), ubytek jest niezauważalny, podkładu starczy jeszcze na wieki.
4. Lumiere FF light medium golden opakowanie 12g, używane parę razy
5. Silk Naturals bronzer Beach Bunny pełny wymiar, użyty ze dwa-trzy razy. Ubytek niezauważalny gołym okiem.
6. Lumiere w 1g pojemniczkach, użyte kilka razy, ubytku nie widać, starczą jeszcze na wieki:
cienie: Rosewood, Khaki, Violet ash, Silver Rose, Buttercreme, Cafe latte, Chameleon,
rozświetlacze, róże i bronzery: Ditto "0", Terra Cotta, Cinnamon,
7.
Lucy minerals :
-
Pełny wymiar cienia Sunkissed
-
Pełny wymiar linera espresso, oba użyte kilka razy
8. Lumiere Silk Powder sheer 12g, użyty ze dwa razy, ubytku nie widać nawet
9.Lumiere Pearlfection Powder sheer 12g, użyty ze dwa razy, ubytku nie widać.
10.
Lucy Minerals ocs fair nie mniej niż 70%
11. Meow Taboo! blush kolor nudity, opak. 20g, użyte kilka razy, ubytek znikomy
12. Lumiere próbki, niektóre nieużyte nawet raz- struna: Mauvelous, Magnolia, Adobe sunset, Light warm ff, Light warm vv, fair golden cashmere,
Może być nieaktualne niedługo bo jeśli nikt nie zechce tego tutaj to poleci na portal aukcyjny.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując