Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-22, 18:54   #3743
RenWier
Zakorzenienie
 
Avatar RenWier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 450
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ale że na raz te 5ml

Nikt mi nie odpowie na moje pytanie?
No, w rzeczy samej

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
nie przelecisz? nic a nic?

z NS jest szampon neutralny klik. Na jednym z blogów nawet była o nim pozytywna opinia właśnie w kontekście podrażnonej, łuszczącej się skóry głowy. Ja go właśnie zamierzam kupić mężowi, który mimo że włosów za bardzo nie ma, to ma mega wrażliwą skórę głowy. Kiedyś mówili mu (derma),że to łupież i zalecali nizorale i dziesiątki jego braci i było jeszcze gorzej. I pomogły mu dopiero specyfiki łagodzące, które ja mu wynajdywałam właśnie na łuszczącą się, swędzącą, wrażliwą skórę głowy. Nienaturalne ofkors. Teraz wykańcza jeden z nich i ma jeszcze szampon dzieciowy liliputza (też daje radę) i potem właśnie ten mu sprawię



Już skumałam-miałam pytać czy z własnej woli tymi sikami pachniesz, ale już widzę, że nie twoja opinia
A to jeden z nielicznych zapachów, który mi się podobał dłużej na skórze, bo, tak, tak z perfumami to u mnie...no same wiecie jak

A siuśki to ja czuję (nie koniecznie kocie) w sesie. Mojemu staremu sesa tez stajnią zapodaje
Mogę przelecieć, jakby miało to komu pomóc.

Piękne dzięki za radę , szampon koniecznie wpisuję na listę, coby mi nie umknęło.
Myślałam jeszcze o mydłach do ciała i włosów za cztery dychy, ciekawe czy to skuteczne

Naturalne zapachy są najlepsze.
RenWier jest offline Zgłoś do moderatora