Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ''Kobieta jest jak małpa, nie puści się gałęzi, zanim nie uczepi się drugiej. ''
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-03, 21:56   #64
marii**
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 57
Dot.: ''Kobieta jest jak małpa, nie puści się gałęzi, zanim nie uczepi się drugiej.

dziewczyno opanuj sie " dziewczyno to ty pierwsza zaczełas pisac o osobistych sprawach koculka"-WŁASNIE! a tobie nic do tego.Napisałam cos do nicj bo to co napisała zwyczajnie nie było prawdą a to tak po prostu jak zwykle wtraciłas w to swoje cztery litery. Wiec prosze nie rozsmieszaj mnie bo gdybys nie wtraciła sie to nie byłoby sprawy, skonczyłoby sie na jednym. A to ze ja cos pisze o jej sprawach NIE UZYWAJĄC PRZY TYM IMION nie upowaznia ciebie do tego zebysTY uzywała ich w stosunku do mojej osoby lub do osoby mi bliskiej,wiec nie usprawiedliwiaj sie tym. Nie widzisz ze to ty wywołałas tą całą burze? naprawde tego nie widzisz? To nie jest twoja sprawa bo nie pisałam do ciebie. I skoncz juz prosze bo naprawde prowokujesz niepotrzebnie, nie potrafisz dac sobie spokoju. I moze nie zauwazyłas ale pisałam juz ze nie odpowiadam za osoby ktore uzywają tego kompa (a zapewniam ze jest ich wiele), wiec nie zycze sobie zadnego utozsamiania mnie z asiek bo nie odpowiadam za tą osobę. NIE ODPOWIADAM Ale ty oczywiscie musisz robic afere i zasmiecac wszystko wywlekaniem starych i w dodatku kompletnie nie zwiazanych ze mna spraw. Taka juz chyba twoja natura...Bardzo impulsywna i kłótliwa. I na tym forum byłam ZANIM pojawił sie tu koculek dla twojej wiadomosci. I jej zycie kompletnie mnie nie interesuje, powtarzam pio raz n-ty ze nie bede tolerowac po prostu kłamstw na temat bliskich mi osob.
marii** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując