Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 16:44   #2528
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
kurcze masakra z takim czymś, trzeba uważać jak nie wiem
Nooo

Barbara -powtórzę za Kokainą -dbaj o siebie, bo dbając o siebie dbasz o dzidziusia
Fajnie czytać jak się takie rzeczy dzieją na naszych oczach a my tu gadu gadu o włosach a tu kolejne dziecko rośnie

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Długo mnie nie było, ale miałam problemy osobiste i nie miałam na nic głowy... Rozstałam się z facetem, dowiedziałam się, że zdradzał mnie od pewnego czasu i wiecie z kim? Właśnie z tą marmozetą o której Wam pisałam kiedyś i zostałam zlinczowana za moje wrogie nastawienie do niej... jak widać nie na darmo ^ ^. Jestem w fazie szoku i dochodzenia do siebie po tym wszystkim. Dwa lata z życia wyjętę, ale cóż... To nie moja wina... Nienawidze drania, ale chce wyleczyć się jak najszybciej. Mam małą depresję z tego powodu, bo to mój drugi dłuższy związek, który zakończył się zdradą... Eh
Ojej czyli jednak przeczucie miało rację no cóż, taki skurczy... byków trzeba od razu spisywać na straty i się nie oglądać Jak to mówią: "maszeruj albo giń" -a Ty masz maszerować moja Droga
Głowa do góry, nie był Ciebie wart, a prawdziwy książę z bajki (nie taki jak ze Shreka) gdzieś już na pewno czeka
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora