Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-24, 21:29   #3966
Kyou
Raczkowanie
 
Avatar Kyou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 97
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nosz kurde, faktycznie same niezbędniki
Jeśli naprawdę chcesz ograniczyć zakupy to ja proponuję zrezygnowac z zeli pod prysznic (teraz w YR nowe bio żele w cenie ponizej 10). Zrezygnuj z jednej maski - jeśli masz włosy w dobrej kondycji to weź drożdżową, jeśli potrzebny im kop to lepsza avocado. Sufle - cudne! Ale chcąc ograniczyć zakupy do jednego sklepu zamień sufle na masło organic shop w kalinie a szampon love2mix na szampon natura siberica - tym sposobem zakupy obejma tylko kalinę i prawdopodobnie przesyłka bedzie za free.
I od razu napisze, że te dobre rady dla mnie byłyby trudne do zrealizowania ale dawanie dobrych rad jest zwykle prostsze niż ich stosowanie
Jeśli natomiast pisanie o chęci ograniczenia było tylko kobiecą kokieterią to olej dobre rady i spraw sobie przyjemnośc kupując wszystko z listy!!!
hm. o przesyłkę tak się nie martwię, bo będę z bratową najpewniej zamawiać, to myślę, że na kalinie i tak będzie darmowa ^^ z żeli faktycznie zrezygnuję, ten z YR już mam nad resztą będę na razie dumać. z drugiej strony, to dopiero mój początek z naturalnymi kosmetykami, to przecież trzeba jak najwięcej wypróbować
Kyou jest offline Zgłoś do moderatora