Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-24, 23:44   #3977
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kyou Pokaż wiadomość
z okazji ogromnej nudy w pracy przeczytałam cały wątek, żeby lepiej wszystko ogarnąć

W międzyczasie byłam "przejazdem" w Cieszynie

A teraz szykuje się jeszcze na zakupy w Kalinie tylko jakoś pieniędzy brak

Moje pierwsze naturalne:

Załącznik 4845924Załącznik 4845926
Cytat:
Napisane przez Kyou Pokaż wiadomość
właśnie szukałam tej maski, ale nie było. chyba jakieś braki? no nic, najwyżej poczekam aż uzupełnią.

teraz zrobiłam sobie tą alverdową maskę na włosy z hibiskusem (a dziś w ogóle doczytałam, że nie było tu jakiś zachwytów nad tą serią, hmm..) moje włosy są po niej takie dużo gładsze, niż po szamponach, które wcześniej używałam. gorzej, że jak byłam w dm, to nie rozumiałam prawie nic z tych niemieckich i czeskich opisów, i kupowałam na wygląd i zapach, muszę w końcu sprawdzić do jakiś włosów to w ogóle i jest i co ma robić. :głupek:
Hej Witam Was!
kiedyś sie już przywitałam, ale szczerze - nie nadążam za Wami
więc tak czytam tę kolejną cześć na raty

Nie wytrzymałam jednak i musiałam się odezwać, bo dokładnie miałam takie same doświadczenia jak Ty Kyou

2 tyg temu też przejazdem byłam w Cieszynie i czym prędzej popędziłam do dm. Stałam (a potem to już kucałam) przy tej szafeczce z Alverde i innymi naturalnymi - i też kupiłam na czuja bo nie rozumiałam za dużo z etykiet

a to moje z Cieszyna + olejek stymulujący Khadi zamówiony w helfy

I od razu pytanie do Ciebie Kyou - jak Ci się sprawuje ten krem do twarzy z olejem słonecznikowym?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2416.jpg (89,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2418.jpg (43,5 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2012-08-24 o 23:45
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora