Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ogromna waga- nie wiem co jest ze mną nie tak, pomóżcie :(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 08:43   #12
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Ogromna waga- nie wiem co jest ze mną nie tak, pomóżcie :(

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Kilka miesięcy temu stwierdziłam, że jednak chciałabym dojść do zgrabnej, w miarę wysportowanej sylwetki. Zaczęłam zdrową zbilansowaną dietę, niezbyt forsowne treningi, ale jednak ćwiczę problemowe partie ciała, staram się o jak najwięcej ruchu, mierzę regularnie- wymiary spadają, rozmiar w dół (teraz noszę 38),
A może Twoja dieta była białkowa, hm?

A jeżeli zaczęłaś regularnie ćwiczyć-to nie dziw się, że waga ani drgnie, albo wręcz-rośnie.
Mięśnie są cięższe od tłuszczyku. Masa sportowców, na przykład, zgodnie z "typowym" indeksem BMI, ma nadwagę Dlatego, jeżeli ktoś jest niewolnikiem cyferek (czas się uwolnić!!!), to niech się nie waży. Serio.


Warto zapytać na siłowni czy u lekarza, czy dostępny jest taki sprzęt do pomiaru stosunku wody, tłuszczu i tkanki mięśniowej w masie ciała. To powinno ostatecznie rozwiać Twoje wątpliwości.

Ale skoro Cię to martwi, zrób sobie morfologię, przejdź się do ginekologa, do internisty i pogadaj o tym.

Co to jest ED?
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując