Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z cerą
Wątek: Problem z cerą
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-02, 21:47   #1
impresse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 118

Problem z cerą


Od kilku lat mam problem ze swoją cerą, od niedawna jest jeszcze gorzej. Zawsze myślałam, że mam cerę mieszaną (tłusta strefa T i sucho/normalne policzki). Jako nastolatka przechodziłam trądzik przez kilka lat, a potem zmieniłam dietę i tak jakby samoistnie znikł. Podczas tego trądziku używałam różnych kosmetyków na trądzik, aż w końcu przeniosłam się najpierw na garnier zielony (dla cery normalnej) a potem na garnier różowy (dla cery suchej i wrażliwej), cera wyglądała lepiej. Używałam bardzo długo żelu do mycia twarzy AA cera atopowa, ostatnio zmieniłam, żel na synergen różowy. Ale nieważne jaki krem kupowałam, to praktycznie każdy mnie zapychał. Żaden krem mi nie pasował, a używałam już ich bardzo dużo. Ostatnio kupiłam sobie krem AA wrażliwa natura z bławatkiem i on ani trochę nie nawilżył mojej skóry. Nie ograniczam picia płynów. Tymczasowo mieszkam w Nowym Sączu u swojego Męża, ale niebawem wracam do Trójmiasta, tam gdzie mieszkam, bo studia. Ostatnio bardzo przesusza mi się skóra na twarzy i już nie wiem, co mam z tym zrobić - cała swędzi. Dodatkowo pojawiły mi się wypryski i wągry. Jak powinnam zadbać o skórę, aby pozbyć się tych problemów - wysuszenia, wyprysków. Jaki krem jest warty uwagi na tak reagującą cerę?
impresse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując