Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fotka:lewe oko w czerni, prawe w różach-w którym lepiej??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-06, 16:23   #10
*~Martusia~*
Raczkowanie
 
Avatar *~Martusia~*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 55
Dot.: Fotka:lewe oko w czerni, prawe w różach-w którym lepiej??

Dzięki za komplementy Wiem, że make-up'y wykonane są niestarannie. Chodziło mi jedynie o kolorystykę. Wierzcie mi: jak się postaram to wychodzą piękne, dokładne makijaże . Jeśli się nadarzy okazja do stworzenia takich, to napewno sfotografuję je i Wam pokażę. Wiem, że lepiej wyglądałaby cała twarz,ale boję się zamieszczać w necie
Cieszę się, że w większości wybrałyście czarne oczko. Mi tez się bardziej podoba, maluję się tak na codzień do szkoły tylko, że bez takiej chamsko grubej krechy
A tak a propos: co sądzicie o takich kosmetykach używanych na codzień dla 16,5 latki: krem-podkład Nivea Visage Young (czasem na zmianę z "fresh matte" MAYBELLINE (nr 035-Apricot Beige), ale tylko ze względu na ew. wypryski), puner prasowany Perfect Finish Powder ASTOR (nr 003), tusz (Panoramic Curl L'OREAL< nawet spoko>, ale już na wykończeniu-może polecicie mi jakiś fajny wydłużający?), czarna kredka i jakiś błyszczyk
Głównie chodzi mi o Waszą opinię o podkładach i pudrze, bo od tuszu to zmarszczek raczej nie dostanę (chyba, że się obsypie ). Pozdrawiam!
*~Martusia~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując