Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-03, 15:51   #1112
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie możliwe, tylko tak będzie ja pamiętam jak w mojej komodzie w małym koszyczku je trzymałam
chciałam ten top coat kupić z golden rose - nie ma nigdzie! co gorsze- nie znalazłam nigdzie golden rose.
widziałam te pachnące miyo, ale jakoś nie przemówiły do mnie uśmiechał się jeden z wibo, ale nie dałam się
za to jutro będę mieć przerwę w zajęciach pond 2 godziny także w planach mam wybrać się do drogerii po olejek green pharmacy, a co kupię to się okaże

i wiecie? byłam w naturze, w której nie ma szafy essence




Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Zajęć dodatkowych będę miała... chwilka... 11 godzin (60 minutowych, nie 45 ) tygodniowo.
C-U-D-O-W-N-I-E.
Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Nie mogę . Muszę chodzić na tyle lekcji, bo wciąż nadrabiam pierwszą klasę z chemii, niemieckiego i biologii (jak już pisałam, przeniosłam się z humana do biol-chem-niem). Do tego angielski (zdaję z niego rozszerzoną maturę, w szkole mam teraz 2h tygodniowo, a w 3 klasie 1h tygodniowo, więc raczej za wiele się nie nauczę) i matematyka.
Czeka mnie cudowne 10 miesięcy. Aż mi się chce płakać.
o mamusiu ;o ile tego ;o
no ale jeśli chcesz i CI zależy to spokojnie dasz radę kwestia organizacji czasu




Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
W ogóle! Śniło mi się, że byłam w PEPCO i widziałam tam taki brokat, że szczena opada Był idealny za idealne 3 zł
też mi się czasami śnią lakiery *_*
mmm... piękny sen




Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, życzę Wam wszystkim bezstresowego roku szkolnego
A u mnie się okaże niedługo, czy czasem nie zacznę drugi raz piątego roku
dziękujemy!
no i obyś nie musiała zaczynać drugi raz tego 5 roku, żeby Ci się ułożyło tak jak chcesz




Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
I oczywiście musiałam przeczytać "Mocz w dłoń!"...





Cytat:
Kupiłam jeszcze pięć GR paris, ale juz tyle zrobiłam zakupów że aż mi wstyd pokazywać kolejne.
pokaż, pokaż




Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
szkoda że tak niewiele widać bo zapowiadają się fajnie
bardzo szkoda, miło słyszeć poza tym zmieniam rękę do fotografowania, zauważyłam że prawa dłoń jest ładniejsza - ładniej i lepiej piłują mi się paznokcie, ładniej wyglądają pomalowane, chociaż z tym malowaniem to już jest różnie



Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
O, moje klimaty Dostać motor za zdaną maturę... zazdroszczę. Ale jak czytam jakie wynalazki chcecie mieć to czuję się dziadkiem. Bo samochód jaki chcę kupić to audi 80 (model od '84 do '86), ew. w coupe. Albo jakaś starsza "setka". Nowe autka są też fajne, ale brak im prostoty. Bez systemów wspomagania, które myślą za kierowcę. A w najnowszym classic auto jest obszerny artykuł o mercedesie 300SL. Jedno z moich motoryzacyjnych marzeń skończyło 50 lat.
moje motoryzacyjne marzenie już ho ho nie jest produkowane, ale wmawiam sobie, że dorobię się niezłej kasy i zapłacę fordowi na taki sam model jak produkowali kiedyś
o taki dokładniej:








i muszę się Wam wyżalić, że coś niedobrego się ze mną dzieje - siedzę w domu chcę do Lublina, siedzę w Lublinie chcę do domu. innym razem siedzę, czytam czy oglądam coś - w moment ryczę bez powodu czuję się jak skończona idiotka.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora