Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Penis opada tuż przed, brak seksu..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-05, 13:02   #3
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Penis opada tuż przed, brak seksu..

Cytat:
Napisane przez lol-a88 Pokaż wiadomość
Jestem z moim TŻ prawie półtora roku i mamy problem, z którym nie wiem, jak sobie poradzić

Przy każdej próbie współżycia, gdy po grze wstępnej zakłada prezerwatywę, nagle jego penis opada.

Pierwszy raz chcieliśmy kochać się po około miesiącu bycia razem, kolejne próby były średnio co kilka miesięcy (każde z nas mieszka z rodzicami, brak miejscówki ) i za każdym razem to samo na początku myślałam, że się za bardzo stresuje, ale teraz nie wiem, o co może chodzić.. Wiadomo, on po każdej próbie jest zły i załamany, a ja już nie wiem, co na to poradzić

TŻ ma 22 lata, miał wcześniej inne partnerki i nie miał takich problemów, ale przed związkiem ze mną dłuższy czas z nikim nie był.

Nasz związek jest bardzo udany, świetnie się dogadujemy, czujemy się ze sobą swobodnie, jakbyśmy byli ze sobą od wielu lat, no i bardzo się kochamy...

Tylko ten brak seksu...

Proszę pomóżcie, co możemy zrobić w takiej sytuacji? Może któraś z Was miała podobny problem?

Jak dla mnie to gumki go za mocno ściskają, a jak powszechnie wiadomo erekcja jest zależna od dopływu krwi, więc jak mu generała poddusisz to idzie spać Jak się pieścicie jest ok, ten problem jest tylko jak chcecie się kochać? Spróbuj załatwić sobie tabletki/plastry i wtedy spróbować, albo kupić gumki xxl (wbrew pozorom podobno dużo facetów powinno takich używać, zwłaszcza jak członek jest gruby).
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując