Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapraszam wszystkie chętne do "wspólnego" odchudzania, razem łatwiej!!:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-09, 23:20   #5
Agniesia B
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia B
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tam, gdzie słychać szum morza..
Wiadomości: 153
Dot.: Zapraszam wszystkie chętne do "wspólnego" odchudzania, razem łatwiej!!:)

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka Pokaż wiadomość
To może ja się dołączę
Wzrost 165, waga ok. 64kg. Nie jest tragicznie, było gorzej. Schudłam dzięki ćwiczeniom i diecie ok. 6kg, niestety 4 z nich mi wróciły, chyba przez tą radość z sukcesu i masę komplementów Czas znów obrać kierunek na wagę 59-60kg
Plan działania jest prosty. Codzienne ćwiczenia w domu - na razie skupiam się na brzuchu, do tego bieganie/basen.
Co do diety to oczywiście dużo nabiału, warzyw, czerwona herbata, woda. Jedyne z czego nie mogę zrezygnować to 1-2 kawy dziennie
Dzisiaj jestem po treningu brzucha czyli czas START

Agniesia czy Twoim celem również jest 60kg?
Witaj grudniowa-szatynko, miło że się dołączyłaś Kurcze jak ja Ci zazdroszczę, że masz tak mało do zrzucenia...ja rzeczywiście chciałabym spaść do 60kg a w przyszłości mieć 55kg ze względu na mój wzrost
Ja w przeciwieństwie do Ciebie skupić muszę się na dolnych partiach ciałach bo z brzuchem jeszcze nie najgorzej Z tego względu kupiłam stepper, ćwiczę około godziny, do tego ćwiczenia na macie i piłce, chodzę na tenisa. Oczywiście duża ilość wody, zielona herbata. Muszę koniecznie ograniczyć białe pieczywo i dania makaronowe bo to moja największa słabość A Wasza?? Co jest Wam ciężko ograniczyć??
Agniesia B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując