Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapraszam wszystkie chętne do "wspólnego" odchudzania, razem łatwiej!!:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 19:46   #28
MrsGreeny
Raczkowanie
 
Avatar MrsGreeny
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 167
Dot.: Zapraszam wszystkie chętne do "wspólnego" odchudzania, razem łatwiej!!:)

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
dopisz i mnie próbowałam już 2 razy pisać tu posta i coś mi zawieszało. Póki co napiszę tylko: 160/58 ...a cel 53 i spłaszczyć brzuch (71 póki co w talii)

edit:
Moim głównym celem jest MŻ ! Bo to mój koszmar wręcz ostatnio :/ Jak mam dużo zajęć, to nie mam czasu na jedzenie i nie czuję głodu, a tak przechadzając się z kąta w kąt jakimś dziwnym trafem nogi niosą mnie do kuchni... :/ To się zmieni od października, ale póki co trzeba się ograniczyć. W ilości, bo jakość jest dobra, nie jadam ciężkich ani tłustych rzeczy, raczej warzywa, jogurty, nabiał ogólnie, zero fast foodów, słodycze także sporadycznie... Jeśli chodzi o ruch, to póki co mam zamiar regularnie kręcić HH, co dzień, co najmniej pół godziny dziennie i może spróbuję programu Ewy Chodakowskiej, który ma zamieszczony w pdf na swojej stronie. Także od października będę próbować zapisać się na aerobik albo zumbę...
No, to tyle. Mam też nadzieję, że będę tu często zaglądać, bo z wytrwałością ciężko u mnie... Jak coś, to mnie przywołujcie
widzę, że też jesteś studentką! ja zaczynam od października studia, przeprowadzam się do trochę większego miasta i sama zaczynam się zastanawiać czy zapisać się na tą zumbę czy coś podobnego Muszę tylko zobaczyć jak będą wyglądać zajęcia na uczelni a jak w jakimś klubie Podobno na uczelni spędza się dużo czasu... Też mam tak, że bardzo dużo się objadam, nie wyobrażam sobie siedzieć na zajęciach i raczyć wszystkich odgłosem głodzonego brzuszka
p.s. w biodrach oraz w brzuchu mam prawie 100 cm tzn miałam miesiąc temu, teraz zmalał, ale nie specjalnie...
MrsGreeny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując