Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sama nie wiem..
Wątek: Sama nie wiem..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-08, 12:19   #21
edyytka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 62
Dot.: Sama nie wiem..

Jeszcze jedno dziewczyny chce abyście wiedziały teraz mam normalne życie dobrego męża ale wczesniej tak nie było uciekałam z domu od ojca pijaka matki ktura to znosiła i nic więcej nie robiła wpadłam w złe towarzystwo i w efekcie sama siedziałam w więzieniu tam przeszłam terapie pani psycholog dopiero mi pomogła i wytłumaczyła że mogę normalnie życ żebym po wyjsciu przeszła terapie DDA to jest terapia dla dorosłych dzieci alkoholików ale nie o tym teraz chce pisać Jest dużo biednych NIEZDEMORALIZOWANYCH KOBIET w więzieniu kture nic nie maja wspólnego ze złym towarzystwem siedzą za to że nie wytrzymały złapały za nóż i zabiły męża PIJAKA mają niskie wyroki takie kobiety ale KAZDA Z NICH żąłuje że w pore nie odeszła od niego i miałaby normalneżycie dzieci by nie były w domu dziecka z piętnem dziecka zabójczyni I taka jest prawda rozmawiałam z niejedną z nich i powtarzaja że jedyny ich bład to tkwienie przy pijaku ktury doprowadził do tego że działala w szoku że gdyby w pore odeszła to byłaby ze swoimi dziećmi może biednie by żyli ale razem szczęsliwi żal mi tych kobiet żal mi wszystkich kobiet kture mają takie życie a najbardziej mi żal DZIECI o kturych często sie zapomina!!!!!!I jest dużo ludzi kturzy pomagają w takich sytuacjach ale trzeba chcieć tej pomocy !!!!!!
edyytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując