Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co dziś ukręciłaś Wizażanko? Nasze zmagania z recepturami kosmetyków
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 11:38   #594
Remedi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Co dziś ukręciłaś Wizażanko? Nasze zmagania z recepturami kosmetyków

Cytat:
Napisane przez astraroth Pokaż wiadomość
Też się nie opłaca, ceny wysyłki ze Stanów do Polski kurierem są horrendalne a niestety sklepy nie chcą wysyłać zwykłymi paczkami. Jeśli zamawia się ze sklepu to trzeba także się liczyć z cłem, jeśli jest to większa paczka a to kolejny wydatek.
Dużo taniej jest zamówić w sklepie angielskim, koszty wysyłki to ok. 3,5 - 9 funtów za zamówienie do kilograma.
Ja zamawiam coraz częście ebay'u i w sklepach angielskich - nie ma problemu z wysyłką, dochodzi szybko i bezproblemowo a sprzedawcy nie robią żadnych problemów. Nie płacisz też żadnego cła bo towar wysyłają z UE .
W takim razie będę musiała poszukać jakiegoś angielskiego"kolorówkoweg o" sklepu, zapomniałam, że jest jeszcze cło.

Też zdarza mi się kupować na ebay'u, ale składnika kosmetyków wolałabym jednak poszukać w sklepie.

Szkoda, bo znalazłam tam jeszcze kilka interesujących "dupereli" np. silikonowe zlewki

A wracając do tematu kręcenia, jestem w trakcie robienia podkładu mineralnego z wysoką ochroną UVA/UVB.
Słyszałam, że dodatkową ochronę zapewnia tlenek cynamonowy, czy dosypanie cynamonu do podkładu coś da, czy to musi być specjalnie "wyselekcjonowany" składnik?
Remedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując