Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sama nie wiem..
Wątek: Sama nie wiem..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-09, 07:19   #23
edyytka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 62
Dot.: Sama nie wiem..

Witsam ponownie i pozdrawiam i masz racje musisz przekonać mame aby zebrała w sobie wszystkie siły i w końcu go załatwiła że tak określe.Pierwszy krok szczera rozmowa z dzielnicowym może być najpierw prywatna poprostu porada niech ona do niego idzie i jesli bedzie chciała to on ja nakieruje odpowiednio nie musi to byc od razu zgłoszenie tylko rozmowa .Przekonaj mame..........Kobiety sie boją ja wiem ale na nich policja ma sposoby tacy faceci to sa mocni przy bezbroonych kobietach ale czasem wystarczy jedna pała w tyłek od policjanta i sikają ze srachu rozumiesz.....Tłumacz mamie że ty cierpisz brat czasem nawet wyjedz na nią SPECJALNIE krzyknij DO CHOLERY ZROB COS !!!!Ale chodzi mi tylko o to że czasem to pomaga sie otrząsnąc z tego letargu wiesz taki KOP Bo czesto biadolenia wspólne uzalanie płakanie nic nie da !!!To tylko utwierdz ją że już nic sie nie da zrobić że wszystko jest do dupy że życie juz takie jest /Właśnie mi sie wydaje że mamie brakuje tego impulsu właśnie i ty jako jedna jedyna możesz to zrobić szczera rozmowa może troche brutalna nie głaskanie po głowie tylko Wez sie w koncu kobieto w garsc całe życie głupia byłas bo z nim siedzisz to w koncu teraz cos zrub.Sorki że ci tak radze ale te słowa czase odnosza skutek mam nadzieje że mnie rozumiesz....
edyytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując