Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-14, 16:52   #2459
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
co do lekow to zgadzam sie, siedza w glowie. Ja boje sie wysokosci poniewaz mam strasznie kiepski zmysl rownowagi. a jak widze, ze pode mna jest przepasc to juz w ogole nei trzymam pionu. Od dziecka jak inne dzieci chodzily po kreweznikach to ja po kilku krokach spadalam na wf od razu spadalam jak mielismy chodzic po laweczkach albo drazkach :/

jak jezdzilam systematycznie konno to mialam taaaaka figure a teraz jezdze raz na 1-2tygodnie tylko.

Dawno sie nie wazylam, weszlam dzis na wage pelna obaw a tam mniej o 1kg i pomierzylam sie i spisalam wymiary. Porownam za miesiac
To znaczy że dobrze słyszałam o tej jeździe konnej
Gratuluje pierwszego kilograma A wogóle zależy Ci na zrzuceniu wagi, czy tylko na takim "wysmukleniu"? Ja schudłam tylko ok. 1,5kg przez te dwa miesiące ale centymetry poleciały, to najważniejsze.

Patrysia007 podobno można zamówić z wydawnictwa SHAPE archiwalne numery, skalpel był chyba w kwietniu tego roku, killer w lipcu, a w ostatnim numerze turbo (jeszcze można spotkać ten ostatni w niektórych kioskach). Ceny na allegro są z kosmosu
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora