Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-15, 13:06   #4881
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
doszło, zapomniałam się pochwalić
Uprzedzając Twoje pytanie - pachnie delikatnie, słodkimi orzeszkami, bardzo sympatycznie jest gęste, ale ładnie się wchłania. Próbowałam tylko trochę, zgarnęłam z przkrywki więc nie wiem jak na wiekszym terenie się zachowa ma strasznie fajny kolor - kawa z mlekiem.

na pierwszym zdjęciu nowe nabytki - geste masło z macadamią love2mix, olej konopny i olejow frakcja shea, krem z LHA zsk.
na drugim zdjęciu masełko w środku
a na trzecim chwale się jak mi włosy urosły zdjęcie robione bez lampy w ciemnej łazience, a jeszcze dzisiaj pochmurno więc sory za jakość
Śliczne zdobycze. A włoski jeszcze lepsze. Urosły i pięknie się błyszczą - i to bez flesza!

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a co do tego masła shea z białą herbatą, to dziwny ma opis
znaczy dziwny dla mnie-ostatnie czego oczekiwałabym od masła to matowienia skóry

Ale jestem ciekawa jak ocenia je właścicielka-właścicielko, wyłoń się i podziel wrażeniami-oczywiście najpierw zapachowymi
Masło ma Iivii:
Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
- Organic Shop masło do ciała biała herbata i shea -> pierwszy raz mam masło do ciała, które w konsystencji przypomina masło. Jest dość twarde jak shea ale cudownie się rozsmarowuje na ciepłej skórze. Cudowne do mojej wysuszonej urlopowym słońcem skóry. Pozostawia delikatną powłoczkę. Pachnie subtelnie, nie wiem czym, jakby lekko kwiatowo.
edit.
Załączam zdjęcia masła z rosyjskiego portalu. Jak widać konsystencję ma faktycznie bardzo gęstą, wręcz lekko kruszącą się.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c1cd7d.jpg (13,6 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-09-15 o 13:10
Melya jest offline Zgłoś do moderatora