Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-18, 17:12   #3
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: chce się zabić . ;( chce skonczyc ze sobą .;C

Cytat:
Napisane przez pexa Pokaż wiadomość
mam 17 lat ( nawet jeszcze nie . za 1,5 miesiaca) i tak mi zycie dało w d*** ze juz nie mogę ;C . moze od początku zacznę.
rok temu zerwałam z chłopakiem. on sobie znalazł dziewczyne ( są do teraz) . ja za nim zaczełam tesknic i tak sie zaczelo nasze pisanie. umowil sie zemna i poprostu mnie perfidnie wykorzystał seksualnie ;C (oczywiscie za moim zezwoleniem). bawił się mną , ja byłam taka naiwna .. bo myślałam ze jeśli tak robi to wroci do mnie. tym bardziej ze on to była milosc mojego zycia.. ;c. po wszystkim napisał mi zebym tego nie brala na powaznie ze nie wroci do mnie. a zdradzał swoją dziewczynę zemna kilka razy . jemu takie cos pasowalo - miec panienke na boku. widzial ze ja nic nie powiem jego dziewczynie. zakazal mi to i podal powod ze jesli to zrobie to sie zabije. ja bylam zrozpaczona. ;c ze taka głupia jestem .. nie nawidze siebie.. zrobil zemnie ''naiwna szmate''; [ale co ja mam zrobic? jedyne co to wygarnelam mu wszysko ze nie chce takiego czegos zeby sie trzymal swojej dziewczyny jesli woli ją. a on na to ''aha''. ja myslalam ze tak umre z rozpaczy. Okazal sie takim dupkiem ... calkiem sie zmienil ..;/. nie nawidze go a jednoczesnie caly czas o nim mysle.
nastepnie kolega sie mną chyba bawi . tez chce tylko mnie chyba ''przeleciec'' z tego co widze, a ja sie w to wszystko zaangażowałam , zalezy mi na nim . a on taki dziwny . poklucilam sie z nim. z kazdym chloapkiem mi nie wychodzi . ostatnio sie dowiedzialam ze chodzą plotki ze sie kochałam z takim jednym chłopakiem . caly czas mnie cos dobija.;(. ja juz placze. nie umiem tak zyc. rodzice mnie nie rozumieją, wszystkiego mi zakazują. a ja sie buntuje . i tak w kółko. w szkole to zle . dzisiaj 1 dostałam . nawet nie umiem sie uczyc;/. płacze wieczorami , mam mysli samobujcze. tak mi źle. taka jestem głupia. mam wraznie ze wszystkim przeszkadzam ;/ nie nawidze siebie. chce się zabić. ;/
Boże dziewczyno dzieci w afryce głodem przymierają, ludzie na raka chorują, a Ty chcesz sie zabić bo były chłopak Cie przeleciał...
Mloda jestes, mam nadzieje ze ten glupi nastoletni wiek minie szybko i zmądrzejesz i przekonasz sie, że większosc facetów to idioci ;]
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując