Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 08:44   #3758
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Ja też to ciężko widzę, ale... Muszę zaryzykować. Wolę to niż kłócących się ciągle rodziców.
Hossting jest fajny, ale zazwyczaj jest związany z żarciem, a ja nie mam ważnej książeczki sanepidowskiej, a wyrobienie, to jakieś 150zł.
Ale nie masz w ogóle czy nie masz ważnej? Bo jak masz, ale nie ważną to wystarczy podbić. Dasz radę Rudziaczku

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość

A jakby co to placki ziemniaczane, makaron z sosem, ryż z jabłkami to bardzo tanie potrawy i można na nich wyżyć, znam z autopsji
Ale 40 zł na 30 dni? Będzie ciężko, ale da radę

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

A ja lecę na szkolenie. Zaczęłam wczoraj podstawowy kurs instruktorki szkoły rodzenia
Byłam też u dziekana i przedłużył mi semestr do połowy października. Muszę więc spiąć po.ślady, żeby to zdać i mieć raz na zawsze święty spokój z egzaminami...

Miłego dnia Wam życzę!
Super Medi. Uda się tym razem. Musi


Kinia, usiska do góry. Niewiele osób zdaje za 1 razem, baardzo niewiele, nawet jeśli jeździ się na tyle dobrze by zdać.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora