Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem brzydka...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-23, 17:42   #735
fly_over
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 228
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez basior Pokaż wiadomość
Źle to ujęłam, faktycznie, według mnie to wyolbrzymianie. Nie wiem ile takich docinków padło pod adresem Autorki, rozumiem, że za każdym razem Autorka bardzo to przeżywa- no ale kurczę, wierzycie, że idzie sobie dziewczyna ulicą i wszyscy krzyczą "pasztet" itp? W moim gimnazjum dokuczano niektórym osobom z nadwagą na przykład- ale tylko niektórym, czyli takim, co sobie na to pozwalali. Wciąż obstawiam pesymizm i odseparowanie Autorki od świata. Jej tak naprawdę nikt tam w okolicy nie miał szansy poznać, z tego co mówi, to szkoła, dom, samotność- to już chyba tak się utarło, że jest kozłem ofiarnym, i pewnie nie zmieniłoby się to nawet jak by została Miss Województwa.
No wiadomo, że nie każdy na ulicy. Najczęściej osoby płci męskiej w przedziale wiekowym (na oko) 15-25 lat. I zdarza się to dosyć często - ostatnio usłyszałam takie wyzwisko mniej więcej tydzień temu, a takich sytuacji w calym moim zyciu to nie potrafie zliczyc, bo zbyt często się zdarzały.
Najczęściej właśnie wyśmiewają dziewczyny z nadwagą, to pomyśl jak ja muszę wyglądać, skoro nie wyróżniam się wagą.
fly_over jest offline Zgłoś do moderatora