Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mój chłopak i jego "rodzinka"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-26, 15:19   #1
anneczka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11

mój chłopak i jego "rodzinka"


Cześć wszystkim. Nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam ten wątek, ale z góry przepraszam, bo dopiero zapoznaję się z tym forum. Piszę do Was, prosząc o radę. Otóż mam na imię Ania i lat 21. Od prawie 2 lat jestem w związku z moim tż. Układa nam się świetnie, ale jego rodzina... to rodzina z piekła rodem!! Jego matka ciągle woła na niego kasę, chociaż on jej daje tyle ile może a potem się okazuje, że sam na nic nie ma (mamusia spłaca kredyt drugiego synka). W dodatku matka łazi i rozpowiada, ze mój tż jej nic na życie nie daje! Ostatnio przyleciała bratowa mojego tż i z twarzą do niego: Ty taki a taki- matce pieniędzy nie dajesz i wiecie co? Uderzyła go w twarz. Mój tż oczywiście jej nie oddał, przecież nie będzie bił kobiety. A jego braciszek siedział w kuchni i mówi no oddaj jej to wzywamy na Ciebie policję!! Tak mnie nerwy strzelają, że masakra. A mamuśka oczywiście za drugim synkiem i synową, oczy jej całkiem ta zołza zaślepiła. Rozumiecie ja nigdy mojego tż nie uderzyłam a ona go bić będzie? I wiecie za co to wszytsko? Bo mamusia chce cały dom odpisać na drugiego synka a mój tż nie chce się zgodzić... I moje pytanie czy ja powinnam się w to wtrącić? Mieszać się> Ja z jego rodziną praktycznie kontaktów nie utrzymuję, bo na własnej skórze przekonałam się co oni są warci. Powinnam im coś powiedzieć, czy się nie wtrącać. Co zrobic? Moja mama mówi nie wtrącaj się, bo potem oni się pogodzą a ty winna będziesz. Ale ja już na to patrzeć nie mogę. Proszę o rady
anneczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując