Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 19:21   #3478
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Pewnie, że można Bardzo ładne włosięta
Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
Hellloł
Wyglądają na zdrowe
Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ładne włosy
Dzięki dziewczyny, w sumie przygodę z CG zaczęłam niedawno ale z dnia na dzień włoski wyglądają lepiej

Cytat:
Napisane przez Krrem Pokaż wiadomość
Ja własnie wróciłam ze sklepu i się tak na mnie dziwnie patrzyli... i teraz nie wiem czy to przez białe rzęsy czy przez rycyne na włosach Albo moje nieprzęciętne dresiwo
Ja tak nauczyłam się w Anglii chodzić , do sklepu zapierniczałam w dresiwach i co tam było pod ręką i długa a jak miałam wolne to cały dzień w piżamie z maską na włosach i do sąsiadki na ploty przy płocie

Cytat:
Napisane przez Krrem Pokaż wiadomość
PIONA Po osiedlu zawsze latam w dresiku i ostatnio ciągle umazanymi czymś włosami Ale sie wpasowuję w otoczenie. Dresy w szelestach czują respekt do mojego za wielkiego bawełnianego dresu
jednak dres robi swoje, full respekt



Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, że kiedy było jeszcze ciepło, a miałam wyrzucić śmieci, to nakładałam japonki na skarpetki i heja pod śmietnik
a co, można - można Zawsze powtarzam, że najważniejsze to dobrze się czuć - ja latam po domu w za dużej bluzce i wielkich małpich papuciach i już każdy wie, że jak się nie zapowie to właśnie tak go przyjmę

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Wow, ale masz skręt
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora